فروش ویژه خودروهای کیا در سمنان , فروش لیزینگی در سمنان , فروش شرایطی در سمنان , شرایط اقساطی در سمنان , فروش تسهیلاتی در سمنان, وام بانکی در سمنان

فروش ویژه خودروهای کیا در سمنان:

کیا به بازﺍر خودروهای خانوﺍدگی، تا زمانی که کیا کردوس رﺍ تولید نمود، وﺍرد نگردید. کردوس که ماشینی چهار در و در کلاس سدﺍن بود، در سال ۱۹۹۹ ﺍرﺍئه شد. ﺍین خودرو ﺍندﺍزه مشابهی با فورد موندئو دﺍشت، ﺍما در هنگام ارائه ﺁن به بازﺍر ﺍز نظر ﺍندﺍزه، کوچکتر فورد فوکوس بود. ﺍین خودرو دﺍرﺍی تزئینات دﺍخلی ویژه، محفظه صندوق عقب بزرگ، قیمت رقابتی و سطوح باﻻی تجهیزﺍت بود، ﺍما جذﺍبیت کمتری برﺍی بازارهای جهانی دﺍشت.خودروی جانشین کیا برﺍی کردوس، یعنی کیا مجنتیس در سال ۲۰۰۱ نتوﺍنست محبوبیت کیا کردوس رﺍ ﺍحیا کند. کیا در سال ۱۹۹۹ با خودروی کیا سدونا وارد بازﺍر خودروهای ام‌پی‌وی شد. در زمان ﺍرﺍئه ﺍین خودرو به بازﺍر، ﺍرزﺍن‌ترین خودرو در مقایسه با دیگر خودروهای کلاس ام‌پی‌وی در بریتانیا شناخته شد.ﺍین مدل‌ها تا سال ۲۰۰۴ که مدل کیا سرﺍتو به بازﺍر عرضه شد، به فروش رفت و همین ﺍمر سبب گردید تا شرکت کیا موتورز، به عنوﺍن یکی ﺍز خودروسازﺍن جدی، وﺍرد عرصه رقابت گردد. خودروی اس‌یووی کیا اسپورتیج در سرتاسر ﺍروپا عمومیت پیدﺍ کرد، ﺍما ﺍز سال ۲۰۰۲ بود که کیا فروش بیشتری رﺍ ﺍز طریق عرضه مدل کیا سورنتو در بازﺍر بدست ﺁورد.

اقساطی

تسهیلات ویژه واگذاری کیا پیکانتو در سمنان:

با باز کردن درب صندوق با فضایی کوچکی به ابعاد 200 لیتر مواجه می شوید که شاید کوچک باشد اما یادتان باشد که این خودرو برای مسافرت های طولانی و خانوادگی طراحی نشده البته می توانید با خواباندن صندلی ها،این فضا را به 600 لیتر افزایش بدهید.در نمای داخل اولین چیزی که جلب توجه می کند لبخند فرمان به شماست که به دلیل تضاد رنگی سریعا به چشم آمده و در ایجاد یک فضای دوستانه و فرح بخش کمک شایانی می کند.نشانگرهای پشت فرمان شباهت زیادی به مزدا3 دارند.کنسول میانی حالتی چند طبقه دارند و از ایجاد شلوغی و بی نظمی اجتناب شده و همهگی در دسترس راننده قرار دارند.فضای سرنشینان کمی از پراید محدودتر است اما کیفیت صندلی های آن به گونه ای است که خیلی دیرتر احساس خستگی می کنید.در کل فضای کافی برای راحتی 4 سرنشین وجود دارد.

KIA-Picanto---3-doors-4900_39

تسهیلات ویژه واگذاری کیا اسپورتیج در سمنان:

سقف پانوراما – رینگ‌های ۱۸ اینچی – آینه‌ها تاشوی برقی و مجهز به گرمکن و چراغ راهنما – دوربین دید عقب – سنسور عقب – سنسور نور (روشن شدن خودکار چراغ‌ها) – شیشه‌های ضد آفتاب – کلید هوشمند و استارت دکمه‌ای – کروز کنترل – سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک دوگانه – آینه وسط الکتروکرومیک و همراه با نمایشگر دوربین عقب و خطوط راهنمای پارک – گرمکن صندلی سرنشینان جلو – نمایشگرهای سوپرویژن – سیستم مدیریت پیمایش (Trip Computer) – روکش چرمی صندلی‌ها – روکش چرمی دسته دنده – تهویه صندلی راننده – پشت سریها با قابلیت عکس‌العمل در برابر ضربه – باز شدن اتوماتیک قفل درب‌ها در هنگام تصادف

hero_sportage_2014--kia-960x

کیا سراتو قسطی در سمنان:

بدون شک، صنعت خودروسازی کره در سال‌های اخیر و به لطف ارتباط و همکاری با مشاوران معتبر، موسسات مشهور طراحی و خودروسازان اروپایی و آمریکایی، پیشرفت چشمگیری یافته است و اگرچه بعضی‌ها تصور می‌کنند که خودروهای کره‌ای امروزی، تنها با ظاهر و تنوع آپشن‌ها، توجه خریداران را به سمت خود جلب می‌کنند اما نتایج آخرین نظرسنجی‌های رسمی و همچنین داده‌های آماری مرتبط با این مسأله، حاکی از آن است که دو برند مشهور کیا و هیوندای، از لحاظ کیفیت و سطح خدمات پس از فروش نیز رضایت مشتریان خود را در بازارهای اروپا، کانادا و آمریکای شمالی جلب کرده‌اند که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به حضور کیا اسپورتیج، در لیست بادوام‌ترین خودروهای شاسی‌بلند کوچک در بازار آمریکا اشاره کرد.

url

فروش ویژه اپتیما اقساطی در سمنان:

تجهیزات ایمنی استاندارد کیا اپتیما مدل 2015 عبارتند از: ترمز ضدقفل برای هر چهار چرخ، کنترل پایداری، کیسه هوای جانبی، کیسه هوای پرده‌ای، دوربین دید عقب، سنسورهای پارک عقب، سیستم هشدار ترافیک عقب و سیستم هشدار نقاط کور. تجهیزاتی که سیستم Uvo ارائه می‌دهد نیز عبارتند از: امداد جاده‌ای و سیستم سیستم پیشگیری از تصادف. در تست ترمز، کیا اپتیما EX توانست پس از ترمزگیری و طی مسافت 37 متر به حالت توقف در بیاید که اندکی از میزان میانگین کمتر است. این مسافت در مورد تیپ مجهز به توربوشارژر SX حدود 39 متر بود که اندکی زیاد به نظر می‌رسد ولی قابل قبول است. موسسه ایمنی بزرگراه‌ها، در زمینه عدم آسیب دیدگی از جلو، مقاومت طرفین و مقاومت سقف، به این سدان بالاترین رتبه ممکن، یعنی رتبه “خوب” را اختصاص داده است.

2015_kia_optima_angularrear

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *